نحوه شرکت در قرعه کشی

1

هر هفته محصولات برند رانی را که در قوطی های فلزی بسته بندی شده اند، تهیه کن.

2

کد 9 کاراکتری درج شده در ته قوطی را به شماره 100024 پیامک و شماره ردیف خود را دریافت کن.

3

قوطی را تا انتهای اعلام نتایج قرعه کشی نگه دار.

4

جهت اطلاع از برندگان هر هفته، در روز شنبه هفته بعد به وبسایت/اینستاگرام رانی مراجعه کن.

زمان جشنواره

 • زمان جشنواره از شش اردیبهشت تا سی خرداد ماه ۱۳۹۹
 • زمان قرعه کشی و اعلام برنده: انتهای هر هفته (شنبه هر هفته از تاریخ سیزده اردیبهشت تا سی و یک خرداد)

قوانین شرکت در قرعه کشی

 • این قرعه کشی شامل تمامی محصولات برند رانی که در قوطی های فلزی بسته بندی شده اند، می باشد.
 • قوطی های 240 میلی لیتری رانی هلو، پرتقال، آناناس، انبه، لیمو، آلبالو، انگور، موز توت فرنگی
 • قوطی های 240 میلی لیتری دابل چانک رانی هلو، پرتقال، آناناس
  قوطی های 180 میلی لیتری رانی پرتقال، آناناس، هلو
  قوطی های 150 میلی لیتری رانی پرتقال، آناناس، هلو
 • یک کد ٩ کاراکتری شامل عدد و حروف (به ترتیب از چپ به راست: یک عدد، چهار حرف و مجددا چهار عدد) در ته قوطی های رانی (همه طعم ها: هلو، پرتقال، آناناس، انبه، آلبالو، انگور، لیمو، موز توت فرنگی) درج شده که شما باید این کد را به شماره 100024 پیامک کنید، حتماً قوطی رانی را تا انتهای اعلام نتایج قرعه کشی نگه دارید.

دقت داشته‌باشید در هنگام وارد نمودن کاراکترها، به ترتیب بالا عمل نموده و حین درج کاراکترهای هر بخش، حرف O را با عدد 0 و حرف I را با عدد 1 اشتباه نگیرید (و یا بالعکس).

 • در هنگام ارسال پیامک، فونت گوشی تلفن همراه خود را به حالت انگلیسی تبدیل کنید تا امکان ارسال درست کلیه کاراکترهای عدد و حروف انگلیسی برای شما میسر باشد. قرار دادن فونت انگلیسی به حالت “کپیتال (فونت درشت)” تاثیری در درست یا غلط بودن کد ندارد.
 • در متن پیام ارسالی فقط و فقط کد مندرج ته قوطی را ارسال نمایید. ارسال سایر اطلاعات مانند: نام و نام خانوادگی، سن، تاریخ تولید محصول و غیره، موجب ثبت غیرمعتبر و خطا در سیستم خواهد شد .
 • دقت کنید که در صورت برنده شدن، جایزه تنها در صورتی به شما تعلق میگیرد که شماره موبایل ارسال کننده کد قوطی متعلق به خودتان باشد.
 • پس از ارسال کد، در صورت تایید کد به شما یک شماره ردیف متناظر تعلق خواهد گرفت که از طریق پیامک تایید با اطلاع شما خواهد رسید.
 • هر پیام ارسالی باید شامل یک کد باشد و برای ارسال بیش از یک کد، حتما هر کد را بطور جداگانه ارسال فرمایید.
 • ارسال هر یک کد، معادل یک شانس برای برنده شدن بوده و به این ترتیب با ارسال کدهای بیشتر، شانس بیشتری برای برنده شدن خواهید داشت.
 • هر نفر (هر شماره موبایل) مجاز به ارسال حداکثر بیست کد در هفته می باشد.
 • هیچ یک از کارکنان استخدامی شرکت تجارت شرق ایندستیریز مجاز به شرکت در قرعه کشی نبوده و در صورت برنده شدن جایزه به ایشان تعلق نخواهد گرفت.
 • با توجه به اینکه دریافت جایزه منوط به ارایه قوطی توسط فرد برنده است، حتما در حفظ و نگهداری قوطی ها تا زمان قرعه کشی و اعلام برنده کوشا باشید.

 

قوانین نحوه برگزاری قرعه کشی

 • قرعه کشی هر هفته و در اولین روز هفته بعد (شنبه ها) با حضور و نظارت مراجع ذی صلاح جهت نظارت بر صحت اجرای قرعه کشی برگزار خواهد شد.
 • قرعه کشی هر هفته به صورت زنده در اینستاگرام پخش خواهد شد.
 • اطلاع رسانی نتیجه قرعه کشی هر هفته از طریق تلویزیون، وب سایت رانی، صفحه اینستاگرام رانی و وبسایت آپارات صورت خواهد گرفت.

 

قوانین مربوط به جوایز

 • جوایز هر هفته شامل دو کمک هزینه خودرو سی میلیون تومانی و پنجاه جایزه نقدی یک میلیون تومانی می باشد (جمعا شانزده کمک هزینه خودرو و چهارصد جایزه نقدی)
 • هر نفر (هر شماره موبایل) مجاز به دریافت حداکثر سه جایزه نقدی و یا حداکثر یک کمک هزینه خودرو در طول دوره (هشت هفته) می باشد.

 

قوانین مربوط به برندگان

 • جوایز اعلام شده در زمان قرعه کشی پس از بررسی قوطی و تایید صحت کد ارسالی بر روی قوطی به برنده اهدا خواهد شد.
 • هر هفته پس از اجرای قرعه کشی با برندگان تماس تلفنی گرفته شده و نتیجه به ایشان اعلام می شود.
 • برندگان کمک هزینه خودرو باید حداکثر تا یک ماه پس از قرعه کشی جهت تحویل قوطی (که کد درست روی آن درج شده است) و ارائه اصل و کپی برابر اصل صفحه اول شناسنامه/کارت ملی و همچنین سند مالکیت خط موبایل و شماره حساب بانکی به ادرسی که با ایشان هماهنگ میشود مراجعه نمایند.
 • برندگان جایزه نقدی باید حداکثر تا پانزده روز پس از قرعه کشی قوطی را به صورت حضوری و یا از طریق پست سفارشی به ادرسی که با ایشان هماهنگ میشود ارسال نموده و همچنین اسکن صفحه اول شناسنامه/کارت ملی، سند مالکیت خط موبایل و شماره حساب بانکی خود را ارائه نمایند.
 • در صورت عدم پاسخگویی برنده و یا عدم تحویل قوطی تا حداکثر یک ماه پس از قرعه کشی، نام ایشان از فهرست برندگان هفته حذف خواهد شد و برنده دیگری جایگزین ایشان خواهد شد.
 • اهدای جایزه به برنده در زمان قرعه کشی منوط به ارائه قوطی رانی است که کد مندرج در ته آن کاملا واضح و خوانا بوده و دقیقا با کد ارسالی به شماره پیامک رانی مطابقت داشته باشد.
 • اهدای جایزه به برندگان تنها پس از اثبات مالکیت خط تلفن همراه ارسال کننده کد قوطی و یا ارائه اقرارنامه از صاحب خط امکان پذیر است.
 • در صورت برنده شدن اتباع خارجی، ارایه برگه اقامت و یا ویزای قانونی توسط ایشان، الزامی می باشد.
 • جایزه تنها به شماره حساب به نام شخص برنده واریز خواهد شد.

مهلت شرکت در جشنواره در چه زمانی می باشد؟

جشنواره جایزه رانی از تاریخ 6 اردیبهشت ماه 1399 شروع شده و در تاریخ 30 خرداد 1399 پایان می یابد.

آیا جشنواره رانی یک قرعه کشی رسمی می باشد؟

قرعه کشی هر هفته و در اولین روز هفته بعد (شنبه ها) با حضور و نظارت نماینده اداره کل بازرگانی صدا و سیما بر صحت اجرای قرعه کشی برگزار خواهد شد

چگونه می توان از نتایج قرعه کشی های هفتگی مطلع شد؟

قرعه کشی ها هر هفته در روز شنبه به صورت زنده در اینستاگرام Ranimani پخش خواهد شد. همچنین اسامی برندگان هر هفته در وبسایت رانی قرار خواهد گرفت.

شرایط و نحوه شرکت در قرعه کشی چیست؟

یک کد 9 کاراکتری (شامل عدد و حروف انگلیسی) در ته قوطی های رانی (همه طعم ها: هلو، پرتقال، آناناس، انبه، آلبالو، انگور، لیمو، موز توت فرنگی) درج شده که شما پس از خرید محصول باید این کد را به شماره 100024 پیامک کنید و پس از تایید کد، شماره ردیف متناظر خود را از طریق پیامک دریافت کنید. سپس حتما باید تا زمان قرعه کشی قوطی هایی را که کد آنها را ارسال نموده‌اید نزد خود نگه دارید و منتظر اعلام نتیجه باشید. دقت کنید که در هر بار ارسال پیامک، تنها و تنها یک کد را به شماره 100024 پیامک کنید.

آیا محدودیتی در تعداد دفعات خرید رانی و ارسال پیامک وجود دارد؟

هر نفر (هر شماره موبایل) مجاز به ارسال حداکثر بیست کد در هفته می باشد.

آیا محدودیتی در تعداد جوایز دریافتی برای هر شخص وجود دارد؟

هر نفر (هر شماره موبایل) مجاز به دریافت حداکثر سه جایزه نقدی و یا یک کمک هزینه خودرو در طول دوره (هشت هفته) می باشد.

چطور از ثبت موفق کد ارسالی مطمئن شویم؟

با ارسال کد صحیح، یک پیامک پاسخ با محتوای “ثبت موفق” برای شما ارسال میگردد. چنانچه پیامکی با محتوای “کد نامعتبر” یا “کد تکراری” دریافت نمودید، بصورت ذیل عمل نمایید:

 • پیام “کد ارسالی معتبر نبوده و یا اشتباه تایپ شده است”: فونت گوشی خود را به حالت انگلیسی تبدیل نموده و با دقت در تایپ اعداد و حروف نسبت به ارسال مجدد کد، اقدام نمایید. قرار دادن فونت انگلیسی به حالت “کپیتال (فونت درشت)” تاثیری در درست یا غلط بودن کد ندارد.
 • پیام “کد قبلا ارسال شده است. شانست رو با ارسال کد دیگری امتحان کن”: این پیام هنگامی ارسال می شود که کد یکبار ارسال شده باشد.بهترین زمان ارسال کد درست بعد از خرید محصول است. حتما دقت کنید که پس از ارسال کد، قوطی را نزد خود نگه دارید.
 • پیام “تعداد کدهای ارسالی شما به سقف مجاز هفته رسیده است. کد رو هفته بعد ارسال کن.”: این پیام هنگامی ارسال می شود که شما بیش از 20 کد در هفته ارسال کنید. در این صورت کد شما در آن هفته ثبت نخواهد شد و در هفته بعد با ارسال مجدد کد قادر به ثبت کد خواهید بود.

در صورت دریافت هر کدام از پیام های بالا، با مراجعه به وب سایت رانی  اطلاعات خود را از نحوه شرکت در قرعه کشی کامل تر نمایید.

فرد برنده چه مدارکی جهت دریافت جایزه باید همراه داشته باشد؟

اهدای جایزه به برنده در زمان قرعه کشی منوط به ارائه قوطی رانی است که کد مندرج در ته آن کاملا واضح و خوانا بوده و دقیقا با کد ارسالی به شماره پیامک رانی مطابقت داشته باشد.

 • برندگان کمک هزینه خودرو باید حداکثر تا یک ماه پس از قرعه کشی جهت تحویل قوطی و ارائه اصل و کپی برابر اصل صفحه اول شناسنامه/کارت ملی و همچنین سند مالکیت خط موبایل و شماره حساب بانکی به ادرسی که با ایشان هماهنگ میشود مراجعه نمایند.
 • برندگان جایزه نقدی باید حداکثر تا پانزده روز پس از قرعه کشی قوطی را به صورت حضوری و یا از طریق پست سفارشی به ادرسی که با ایشان هماهنگ میشود ارسال نموده و همچنین اسکن صفحه اول شناسنامه/کارت ملی، سند مالکیت خط موبایل و شماره حساب بانکی خود را ارائه نمایند.

چگونه می توان سوالات، انتقادات و پیشنهادات را مطرح کرد؟

در صورت وجود سوال و یا برای مطرح کردن انتقادات و پیشنهادات می توانید از شماره تماس 88645251-021 استفاده کنید.

چگونه از صحت قرعه کشی مطمئن شویم؟

قرعه کشی ها هر هفته زیرنظر اداره کل بازرگانی سازمان صداو سیما و با حضور نماینده ایشان برگزار خواهد شد.

جوایز در چه زمانی و از چه طریقی پرداخت می شود؟

جوایز حداکثر یک ماه پس از اعلام اسامی برندگان و دریافت مستندات از ایشان اهدا می گردد. پس از انتشار اسامی برندگان با آن ها تماس گرفته شده و زمان ارائه جایزه اعلام می گردد.

آیا پس از ارسال کد باید قوطی رانی را نگه داشت؟

بله. جایزه تنها در صورتی به فردی که کد او در قرعه کشی برنده شده است، تعلق می گیرد که قوطی رانی که کد درست روی آن درج شده باشد را به همراه داشته باشد.

زمان قرعه کشی در چه تاریخ هایی خواهد بود؟

قرعه کشی ها در روزهای شنبه (به تاریخ های 13 اردیبهشت، 20 اردیبهشت، 27 اردیبهشت، 3 خرداد، 10 خرداد، 17 خرداد، 24 خرداد و 31 خرداد) برگزار خواهد شد.

برای شرکت در قرعه کشی و ارسال پیامک کدام محصولات خریداری شوند؟

این قرعه کشی شامل تمامی محصولات برند رانی که در قوطی های فلزی بسته بندی شده اند، می باشد:

 • قوطی های 240 میلی لیتری رانی هلو، پرتقال، آناناس، انبه، لیمو، آلبالو، انگور، موز توت فرنگی
 • قوطی های 240 میلی لیتری دابل چانک رانی هلو، پرتقال، آناناس
  • قوطی های 180 میلی لیتری رانی پرتقال، آناناس، هلو
  • قوطی های 150 میلی لیتری رانی پرتقال، آناناس، هلو

هر کد چند شانس در قرعه کشی دارد؟

ارسال هر کد، معادل یک شانس برای برنده شده است. این بدان معنی است که با ارسال کدهای بیشتر و البته نگهداری قوطی رانی تا پایان قرعه کشی هر هفته، شانس شما برای برنده شدن افزایش خواهد یافت.

آیا میتوان با یک پیامک چند کد را ارسال کرد؟

خیر، هر پیام ارسالی باید شامل یک کد باشد و برای ارسال چند کد حتما باید هر کد را بطور جداگانه ارسال نمود.

ارسال هر پیامک برای شما چقدر هزینه دارد؟

قیمت ارسال هر پیامک بر اساس تعرفه اپراتور تلفن همراه شما (همراه اول، ایرانسل، رایتل و…) محاسبه شده و معادل ارسال یک پیامک انگلیسی می باشد.

جوایزه برندگان قرعه کشی چیست؟

جوایز هر هفته شامل دو کمک هزینه خودرو سی میلیون تومانی و پنجاه جایزه نقدی یک میلیون تومانی می باشد (جمعا شانزده کمک هزینه خودرو و چهارصد جایزه نقدی)

جوایز کمک هزینه خودرو به چه صورت اهدا می شوند؟

کمک هزینه های خودرو به صورت نقدی به برندگان اهدا خواهند شد.

اطلاع رسانی به برندگان چگونه صورت میگیرد؟

هر هفته پس از اجرای قرعه کشی با برندگان تماس تلفنی گرفته شده و نتیجه به ایشان اعلام می شود، همچنین اطلاع رسانی نتایج قرعه کشی هر هفته از طریق تلویزیون، وب سایت رانی، صفحه اینستاگرام رانی و وبسایت آپارات صورت خواهد گرفت. در صورت عدم پاسخگویی برندگان و یا عدم مراجعه / ارسال قوطی تا حداکثر یک ماه بعد از قرعه کشی، نام ایشان از فهرست برندگان هفته حذف خواهد شد و برنده دیگری جایگزین ایشان خواهد شد.

آیا افراد زیر 18 سال میتوانند در قرعه کشی شرکت کنند؟

بله. برندگان زیر 18 سال مانند سایر برندگان برای دریافت جایزه باید شماره حساب به نام خود برنده اراِئه دهند.

آیا در زمان های خاصی از روز باید کد قرعه کشی را بفرستیم؟

خیر . شما میتوانید به صورت 24 ساعته کد قرعه کشی را ارسال فرمایید. کد های قرعه کشی مربوط به هر هفته را تا پایان ساعت 12 شب روز جمعه ارسال نمایید تا در قرعه کشی روز شنبه شرکت داده شوید. لطفا در نظر داشته باشید که در صورت برنده نشدن، کد شما در قرعه کشی هفته های آتی شرکت داده نخواهد شد.

زمان جشنواره

 • زمان جشنواره از شش اردیبهشت تا سی خرداد ماه ۱۳۹۹
 • زمان قرعه کشی و اعلام برنده: انتهای هر هفته (شنبه هر هفته از تاریخ سیزده اردیبهشت تا سی و یک خرداد)

قوانین شرکت در قرعه کشی

 • این قرعه کشی شامل تمامی محصولات برند رانی که در قوطی های فلزی بسته بندی شده اند، می باشد.
 • قوطی های 240 میلی لیتری رانی هلو، پرتقال، آناناس، انبه، لیمو، آلبالو، انگور، موز توت فرنگی
 • قوطی های 240 میلی لیتری دابل چانک رانی هلو، پرتقال، آناناس
  قوطی های 180 میلی لیتری رانی پرتقال، آناناس، هلو
  قوطی های 150 میلی لیتری رانی پرتقال، آناناس، هلو
 • یک کد ٩ کاراکتری شامل عدد و حروف (به ترتیب از چپ به راست: یک عدد، چهار حرف و مجددا چهار عدد) در ته قوطی های رانی (همه طعم ها: هلو، پرتقال، آناناس، انبه، آلبالو، انگور، لیمو، موز توت فرنگی) درج شده که شما باید این کد را به شماره 100024 پیامک کنید، حتماً قوطی رانی را تا انتهای اعلام نتایج قرعه کشی نگه دارید.

دقت داشته‌باشید در هنگام وارد نمودن کاراکترها، به ترتیب بالا عمل نموده و حین درج کاراکترهای هر بخش، حرف O را با عدد 0 و حرف I را با عدد 1 اشتباه نگیرید (و یا بالعکس).

 • در هنگام ارسال پیامک، فونت گوشی تلفن همراه خود را به حالت انگلیسی تبدیل کنید تا امکان ارسال درست کلیه کاراکترهای عدد و حروف انگلیسی برای شما میسر باشد. قرار دادن فونت انگلیسی به حالت “کپیتال (فونت درشت)” تاثیری در درست یا غلط بودن کد ندارد.
 • در متن پیام ارسالی فقط و فقط کد مندرج ته قوطی را ارسال نمایید. ارسال سایر اطلاعات مانند: نام و نام خانوادگی، سن، تاریخ تولید محصول و غیره، موجب ثبت غیرمعتبر و خطا در سیستم خواهد شد .
 • دقت کنید که در صورت برنده شدن، جایزه تنها در صورتی به شما تعلق میگیرد که شماره موبایل ارسال کننده کد قوطی متعلق به خودتان باشد.
 • پس از ارسال کد، در صورت تایید کد به شما یک شماره ردیف متناظر تعلق خواهد گرفت که از طریق پیامک تایید با اطلاع شما خواهد رسید.
 • هر پیام ارسالی باید شامل یک کد باشد و برای ارسال بیش از یک کد، حتما هر کد را بطور جداگانه ارسال فرمایید.
 • ارسال هر یک کد، معادل یک شانس برای برنده شدن بوده و به این ترتیب با ارسال کدهای بیشتر، شانس بیشتری برای برنده شدن خواهید داشت.
 • هر نفر (هر شماره موبایل) مجاز به ارسال حداکثر بیست کد در هفته می باشد.
 • هیچ یک از کارکنان استخدامی شرکت تجارت شرق ایندستیریز مجاز به شرکت در قرعه کشی نبوده و در صورت برنده شدن جایزه به ایشان تعلق نخواهد گرفت.
 • با توجه به اینکه دریافت جایزه منوط به ارایه قوطی توسط فرد برنده است، حتما در حفظ و نگهداری قوطی ها تا زمان قرعه کشی و اعلام برنده کوشا باشید.

 

قوانین نحوه برگزاری قرعه کشی

 • قرعه کشی هر هفته و در اولین روز هفته بعد (شنبه ها) با حضور و نظارت مراجع ذی صلاح جهت نظارت بر صحت اجرای قرعه کشی برگزار خواهد شد.
 • قرعه کشی هر هفته به صورت زنده در اینستاگرام پخش خواهد شد.
 • اطلاع رسانی نتیجه قرعه کشی هر هفته از طریق تلویزیون، وب سایت رانی، صفحه اینستاگرام رانی و وبسایت آپارات صورت خواهد گرفت.

 

قوانین مربوط به جوایز

 • جوایز هر هفته شامل دو کمک هزینه خودرو سی میلیون تومانی و پنجاه جایزه نقدی یک میلیون تومانی می باشد (جمعا شانزده کمک هزینه خودرو و چهارصد جایزه نقدی)
 • هر نفر (هر شماره موبایل) مجاز به دریافت حداکثر سه جایزه نقدی و یا حداکثر یک کمک هزینه خودرو در طول دوره (هشت هفته) می باشد.

 

قوانین مربوط به برندگان

 • جوایز اعلام شده در زمان قرعه کشی پس از بررسی قوطی و تایید صحت کد ارسالی بر روی قوطی به برنده اهدا خواهد شد.
 • هر هفته پس از اجرای قرعه کشی با برندگان تماس تلفنی گرفته شده و نتیجه به ایشان اعلام می شود.
 • برندگان کمک هزینه خودرو باید حداکثر تا یک ماه پس از قرعه کشی جهت تحویل قوطی (که کد درست روی آن درج شده است) و ارائه اصل و کپی برابر اصل صفحه اول شناسنامه/کارت ملی و همچنین سند مالکیت خط موبایل و شماره حساب بانکی به ادرسی که با ایشان هماهنگ میشود مراجعه نمایند.
 • برندگان جایزه نقدی باید حداکثر تا پانزده روز پس از قرعه کشی قوطی را به صورت حضوری و یا از طریق پست سفارشی به ادرسی که با ایشان هماهنگ میشود ارسال نموده و همچنین اسکن صفحه اول شناسنامه/کارت ملی، سند مالکیت خط موبایل و شماره حساب بانکی خود را ارائه نمایند.
 • در صورت عدم پاسخگویی برنده و یا عدم تحویل قوطی تا حداکثر یک ماه پس از قرعه کشی، نام ایشان از فهرست برندگان هفته حذف خواهد شد و برنده دیگری جایگزین ایشان خواهد شد.
 • اهدای جایزه به برنده در زمان قرعه کشی منوط به ارائه قوطی رانی است که کد مندرج در ته آن کاملا واضح و خوانا بوده و دقیقا با کد ارسالی به شماره پیامک رانی مطابقت داشته باشد.
 • اهدای جایزه به برندگان تنها پس از اثبات مالکیت خط تلفن همراه ارسال کننده کد قوطی و یا ارائه اقرارنامه از صاحب خط امکان پذیر است.
 • در صورت برنده شدن اتباع خارجی، ارایه برگه اقامت و یا ویزای قانونی توسط ایشان، الزامی می باشد.
 • جایزه تنها به شماره حساب به نام شخص برنده واریز خواهد شد.

مهلت شرکت در جشنواره در چه زمانی می باشد؟

جشنواره جایزه رانی از تاریخ 6 اردیبهشت ماه 1399 شروع شده و در تاریخ 30 خرداد 1399 پایان می یابد.

آیا جشنواره رانی یک قرعه کشی رسمی می باشد؟

قرعه کشی هر هفته و در اولین روز هفته بعد (شنبه ها) با حضور و نظارت نماینده اداره کل بازرگانی صدا و سیما بر صحت اجرای قرعه کشی برگزار خواهد شد

چگونه می توان از نتایج قرعه کشی های هفتگی مطلع شد؟

قرعه کشی ها هر هفته در روز شنبه به صورت زنده در اینستاگرام Ranimani پخش خواهد شد. همچنین اسامی برندگان هر هفته در وبسایت رانی قرار خواهد گرفت.

شرایط و نحوه شرکت در قرعه کشی چیست؟

یک کد 9 کاراکتری (شامل عدد و حروف انگلیسی) در ته قوطی های رانی (همه طعم ها: هلو، پرتقال، آناناس، انبه، آلبالو، انگور، لیمو، موز توت فرنگی) درج شده که شما پس از خرید محصول باید این کد را به شماره 100024 پیامک کنید و پس از تایید کد، شماره ردیف متناظر خود را از طریق پیامک دریافت کنید. سپس حتما باید تا زمان قرعه کشی قوطی هایی را که کد آنها را ارسال نموده‌اید نزد خود نگه دارید و منتظر اعلام نتیجه باشید. دقت کنید که در هر بار ارسال پیامک، تنها و تنها یک کد را به شماره 100024 پیامک کنید.

آیا محدودیتی در تعداد دفعات خرید رانی و ارسال پیامک وجود دارد؟

هر نفر (هر شماره موبایل) مجاز به ارسال حداکثر بیست کد در هفته می باشد.

آیا محدودیتی در تعداد جوایز دریافتی برای هر شخص وجود دارد؟

هر نفر (هر شماره موبایل) مجاز به دریافت حداکثر سه جایزه نقدی و یا یک کمک هزینه خودرو در طول دوره (هشت هفته) می باشد.

چطور از ثبت موفق کد ارسالی مطمئن شویم؟

با ارسال کد صحیح، یک پیامک پاسخ با محتوای “ثبت موفق” برای شما ارسال میگردد. چنانچه پیامکی با محتوای “کد نامعتبر” یا “کد تکراری” دریافت نمودید، بصورت ذیل عمل نمایید:

 • پیام “کد ارسالی معتبر نبوده و یا اشتباه تایپ شده است”: فونت گوشی خود را به حالت انگلیسی تبدیل نموده و با دقت در تایپ اعداد و حروف نسبت به ارسال مجدد کد، اقدام نمایید. قرار دادن فونت انگلیسی به حالت “کپیتال (فونت درشت)” تاثیری در درست یا غلط بودن کد ندارد.
 • پیام “کد قبلا ارسال شده است. شانست رو با ارسال کد دیگری امتحان کن”: این پیام هنگامی ارسال می شود که کد یکبار ارسال شده باشد.بهترین زمان ارسال کد درست بعد از خرید محصول است. حتما دقت کنید که پس از ارسال کد، قوطی را نزد خود نگه دارید.
 • پیام “تعداد کدهای ارسالی شما به سقف مجاز هفته رسیده است. کد رو هفته بعد ارسال کن.”: این پیام هنگامی ارسال می شود که شما بیش از 20 کد در هفته ارسال کنید. در این صورت کد شما در آن هفته ثبت نخواهد شد و در هفته بعد با ارسال مجدد کد قادر به ثبت کد خواهید بود.

در صورت دریافت هر کدام از پیام های بالا، با مراجعه به وب سایت رانی  اطلاعات خود را از نحوه شرکت در قرعه کشی کامل تر نمایید.

فرد برنده چه مدارکی جهت دریافت جایزه باید همراه داشته باشد؟

اهدای جایزه به برنده در زمان قرعه کشی منوط به ارائه قوطی رانی است که کد مندرج در ته آن کاملا واضح و خوانا بوده و دقیقا با کد ارسالی به شماره پیامک رانی مطابقت داشته باشد.

 • برندگان کمک هزینه خودرو باید حداکثر تا یک ماه پس از قرعه کشی جهت تحویل قوطی و ارائه اصل و کپی برابر اصل صفحه اول شناسنامه/کارت ملی و همچنین سند مالکیت خط موبایل و شماره حساب بانکی به ادرسی که با ایشان هماهنگ میشود مراجعه نمایند.
 • برندگان جایزه نقدی باید حداکثر تا پانزده روز پس از قرعه کشی قوطی را به صورت حضوری و یا از طریق پست سفارشی به ادرسی که با ایشان هماهنگ میشود ارسال نموده و همچنین اسکن صفحه اول شناسنامه/کارت ملی، سند مالکیت خط موبایل و شماره حساب بانکی خود را ارائه نمایند.

چگونه می توان سوالات، انتقادات و پیشنهادات را مطرح کرد؟

در صورت وجود سوال و یا برای مطرح کردن انتقادات و پیشنهادات می توانید از شماره تماس 88645251-021 استفاده کنید.

چگونه از صحت قرعه کشی مطمئن شویم؟

قرعه کشی ها هر هفته زیرنظر اداره کل بازرگانی سازمان صداو سیما و با حضور نماینده ایشان برگزار خواهد شد.

جوایز در چه زمانی و از چه طریقی پرداخت می شود؟

جوایز حداکثر یک ماه پس از اعلام اسامی برندگان و دریافت مستندات از ایشان اهدا می گردد. پس از انتشار اسامی برندگان با آن ها تماس گرفته شده و زمان ارائه جایزه اعلام می گردد.

آیا پس از ارسال کد باید قوطی رانی را نگه داشت؟

بله. جایزه تنها در صورتی به فردی که کد او در قرعه کشی برنده شده است، تعلق می گیرد که قوطی رانی که کد درست روی آن درج شده باشد را به همراه داشته باشد.

زمان قرعه کشی در چه تاریخ هایی خواهد بود؟

قرعه کشی ها در روزهای شنبه (به تاریخ های 13 اردیبهشت، 20 اردیبهشت، 27 اردیبهشت، 3 خرداد، 10 خرداد، 17 خرداد، 24 خرداد و 31 خرداد) برگزار خواهد شد.

برای شرکت در قرعه کشی و ارسال پیامک کدام محصولات خریداری شوند؟

این قرعه کشی شامل تمامی محصولات برند رانی که در قوطی های فلزی بسته بندی شده اند، می باشد:

 • قوطی های 240 میلی لیتری رانی هلو، پرتقال، آناناس، انبه، لیمو، آلبالو، انگور، موز توت فرنگی
 • قوطی های 240 میلی لیتری دابل چانک رانی هلو، پرتقال، آناناس
  • قوطی های 180 میلی لیتری رانی پرتقال، آناناس، هلو
  • قوطی های 150 میلی لیتری رانی پرتقال، آناناس، هلو

هر کد چند شانس در قرعه کشی دارد؟

ارسال هر کد، معادل یک شانس برای برنده شده است. این بدان معنی است که با ارسال کدهای بیشتر و البته نگهداری قوطی رانی تا پایان قرعه کشی هر هفته، شانس شما برای برنده شدن افزایش خواهد یافت.

آیا میتوان با یک پیامک چند کد را ارسال کرد؟

خیر، هر پیام ارسالی باید شامل یک کد باشد و برای ارسال چند کد حتما باید هر کد را بطور جداگانه ارسال نمود.

ارسال هر پیامک برای شما چقدر هزینه دارد؟

قیمت ارسال هر پیامک بر اساس تعرفه اپراتور تلفن همراه شما (همراه اول، ایرانسل، رایتل و…) محاسبه شده و معادل ارسال یک پیامک انگلیسی می باشد.

جوایزه برندگان قرعه کشی چیست؟

جوایز هر هفته شامل دو کمک هزینه خودرو سی میلیون تومانی و پنجاه جایزه نقدی یک میلیون تومانی می باشد (جمعا شانزده کمک هزینه خودرو و چهارصد جایزه نقدی)

جوایز کمک هزینه خودرو به چه صورت اهدا می شوند؟

کمک هزینه های خودرو به صورت نقدی به برندگان اهدا خواهند شد.

اطلاع رسانی به برندگان چگونه صورت میگیرد؟

هر هفته پس از اجرای قرعه کشی با برندگان تماس تلفنی گرفته شده و نتیجه به ایشان اعلام می شود، همچنین اطلاع رسانی نتایج قرعه کشی هر هفته از طریق تلویزیون، وب سایت رانی، صفحه اینستاگرام رانی و وبسایت آپارات صورت خواهد گرفت. در صورت عدم پاسخگویی برندگان و یا عدم مراجعه / ارسال قوطی تا حداکثر یک ماه بعد از قرعه کشی، نام ایشان از فهرست برندگان هفته حذف خواهد شد و برنده دیگری جایگزین ایشان خواهد شد.

آیا افراد زیر 18 سال میتوانند در قرعه کشی شرکت کنند؟

بله. برندگان زیر 18 سال مانند سایر برندگان برای دریافت جایزه باید شماره حساب به نام خود برنده اراِئه دهند.

آیا در زمان های خاصی از روز باید کد قرعه کشی را بفرستیم؟

خیر . شما میتوانید به صورت 24 ساعته کد قرعه کشی را ارسال فرمایید. کد های قرعه کشی مربوط به هر هفته را تا پایان ساعت 12 شب روز جمعه ارسال نمایید تا در قرعه کشی روز شنبه شرکت داده شوید. لطفا در نظر داشته باشید که در صورت برنده نشدن، کد شما در قرعه کشی هفته های آتی شرکت داده نخواهد شد.

برای شرکت در قرعه‌کشی رانی

از همین لینک خرید کن و جایزه ببر

برندگان قرعه کشی

هر هفته دو جایزه ۳۰ میلیون تومانی و ۵۰ جایزه ۱ میلیون تومانی