مهلت شرکت در قرعه‌کشی تمام شد.

 

ویدیو تحویل خودرو به برنده

قرعه کشی بزرگ رانی

قرعه‌کشی جایزه میلیاردی جشنواره «با خوردن و نوشیدن رانی BMW ببر» در آذرماه 98 برگزار و برنده خوش‌شانس یک دستگاه BMW 230i مشخص شد.

روز چهارشنبه 20/09/98 قرعه‌کشی جایزه میلیاردی رانی، ضمن رعایت مقررات و قوانین ناظر بر قرعه‌کشی و به صورت کاملا شفاف در محل هتل اسپیناس پالاس با حضور مدیران، تیم حقوقی و جمعی از کارکنان شرکت تجارت شرق ایندستریز و نیز شرکت‌های تبلیغاتی درگیر در این جشنواره برگزار شد. مجری این برنامه محمد سلوکی بود و چندهزار بیننده به صورت زنده از طریق اینستاگرام و آپارات رانی، شاهد تمام فرآیند قرعه‌کشی بودند.
در این مراسم با برنده خوش‌شانس این جایزه تماس گرفته شد و به صورت زنده خبر برنده شدن به ایشان اعلام گردید. آقای “حمیدرضا فروتنی گوارشک” جوان 19 ساله از یکی از روستاهای نزدیک به شهر مشهد به عنوان برنده یک دستگاه BMW 230i معرفی شدند. این برنده خوش‌شانس تنها با فرستادن 6 کد توانست از بین صدها هزار نفر، انتخاب شود. حمیدرضا که دانشجوی ترم سوم حقوق می‌باشد، همراه با پدر خود در روستای گوارشک کارگری می‌کند. حمیدرضا در حین گرفتن جایزه میلیاردی خود بسیار خوشحال بود و در صحبت‌های خود اشاره کرد که این جایزه می‌تواند تغییری بزرگ درزندگی او و خانوده‌اش پدید آورد.
در ادامه طبق قوانین مسابقه، نامه‌ای رسمی از طرف شرکت تجارت شرق ایندستریز برای آقای حمیدرضا فروتنی ارسال گردید. به موجب این نامه ایشان موظف شدند که طی مدت 10روز کاری (پس از دریافت نامه رسمی شرکت) با در دست داشتن مدارک شناسایی و قوطی دارای کد برنده به شرکت مراجعه نمایند. بعد از مراجعه ایشان در تاریخ مقرر و تحویل گرفتن قوطی دارای کد صحیح، صحت مدارک ایشان بررسی و مورد تائید قرار گرفت و در نهایت در تاریخ 04/10/98 خودرویBMW به آقای حمیدرضا فروتنی تحویل داده شد.